Solight veľký konzolový držiak pre ploché TV, 76CM - 177CM (30" - 70")
Kód: 1MK40APodrobný popis
Dodajte svojmu interiéru moderný vzhľad s konzolovým televíznym držiakom, ktorý spája eleganciu, praktickosť a stabilitu. Tento držiak je navrhnutý pre jednoduchú inštaláciu a univerzálnu kompatibilitu s rôznymi typmi televízorov. Umožňuje jednoduché nastavenie uhla a výšky, aby ste si mohli užiť dokonalý obraz z každého miesta v miestnosti. Robustná konštrukcia zaistí maximálnu bezpečnosť vášho zariadenia, a pritom šetrí miesto – žiadne neforemné stolíky alebo poličky. Konzolový držiak je ideálnou voľbou pre moderné bývanie, kancelárie aj komerčné priestory, kde chcete vytvoriť štýlový a čistý vzhľad. Užite si viac priestoru a dokonale upravený interiér - s konzolovým televíznym držiakom bude váš televízor vždy na správnom mieste. pre všetky ploché TV s uhlopriečkou 76cm - 177cm (30" - 70") integrovaný káblový manažment zámky úchytov proti vysadeniu, zaistenie skrutkou obsahuje potrebnú inštalačnú saduProduktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Držiaky TV |
|---|---|
| EAN: | 8592718020385 |
| Farba: | čierna |
| Max. nosnosť: | 50 |
| Naklopenie: | 10 |
| Profil od steny: | 55 |
| Rozmer obrazovky: | 76-177 |
| VESA: | 200x300 |
| Výrobca: | Solight |
| Max. nosnosť: | 45kg |
| VESA: | 100x100 200x100 200x200 300x200 300x300 400x200 400x300 400x400 600x400 |
| Profil od steny: | 55-720MM |
| Naklopenie: | + 2° -12° |
| Horizontálne otočenie: | ± 90° |
| Horizontálná korekcia: | ± 3° |
| Kód výrobcu: | 1MK40A |
| Maximálna nosnosť: | 45kg |
| VESA uchytenie: | 100x100 200x100 200x200 300x200 300x300 400x200 400x300 400x400 600x400 |
| Káblový manažment: | Áno |
| Typ držiaku: | Konzolový |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
