Solight veľký fixný držiak pre ploché TV od 94CM - 165CM (37'' - 65'')
Kód: 1MF40Podrobný popis
Solight veľký fixný držiak pre ploché TV od 94CM - 165CM (37'' - 65'') prináša praktické riešenie ako funkčný prvok pre montáž, servis a každodenné zapojenie zariadení. Ponúka jednoduché nasadenie do nových aj existujúcich inštalácií.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmer obrazovky 37-65, profil od steny 26 a vesa 400x200. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je solight veľký fixný držiak pre ploché tv od 94cm 1mf40 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Držiaky TV |
|---|---|
| EAN: | 8595092122836 |
| Farba: | čierna |
| Profil od steny: | 26 |
| Rozmer obrazovky: | 37-65 |
| VESA: | 400x200 |
| Výrobca: | Solight Holding s.r.o. |
| Max. nosnosť: | 50kg |
| Profil od steny: | 26MM |
| Max. rozteč VESA: | max. 600x400mm |
| Kód výrobcu: | 1MF40 |
| Maximálna nosnosť: | 50kg |
| Typ držiaku: | Fixný |
| Káblový manažment: | Nie |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
