Solight USB nabíjací adaptér, kábel micro USB, 1500MA, AC 230V, čierny
Kód: DC38APodrobný popis
pre dobíjanie multimediálnych zariadení GSM telefon, GPS navigácia, MP3 prehrávač apod. integrovaný kábel s microUSB konektorom ochrana proti prebitiu, preťaženiu, prepätiu, prehriatiu a proti skratu inteligentný obvod detekuje batériu pripojeného zariadení, prispôsobuje nabíjací prúd a mení rýchlosť nabíjania v závislosti na kapacite a stavu nabitia batérie LED indikácia nabíjaniaDodatočné parametre
| Kategória: | Nabíjačky a napájacie zdroje |
|---|---|
| EAN: | 8592718022952 |
| Dĺžka kábla: | 1,5M |
| Farba: | čierna |
| Výrobca: | Solight |
| Výstup: | DC 5V/1500MA max. |
| Vstup: | AC 100-240V, 50/60HZ |
| Kód výrobcu: | DC38A |
| Vstupné napájanie: | AC 100-240V, 50/60HZ |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
