Solight USB nabíjací adaptér, 1x USB, 2400MA, AC 230V, čierny
Kód: DC47Podrobný popis
pre dobíjanie multimediálnych zariadení GSM telefon, GPS navigácia, MP3 prehrávač apod. 1 x USB výstup typu A ochrana proti prebitiu, preťaženiu, prepätiu, prehriatiu a proti skratu LED indikácia nabíjaniaProduktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nabíjačky a napájacie zdroje |
|---|---|
| EAN: | 8592718022426 |
| Farba: | čierna |
| Výrobca: | Solight |
| Výstup: | DC 5V/2400MA |
| Vstup: | AC 100-240V, 50/60HZ |
| Kód výrobcu: | DC47 |
| Vstupné napájanie: | AC 100-240V, 50/60HZ |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
