Solight USB-C fast charger GaN 20W PD
Kód: DC76Podrobný popis
Solight USB-C fast charger GaN 20W PD sa hodí na spoľahlivé používanie v priestore, kde je dôležitá funkčnosť a jednoduché nasadenie. Pomáha dosiahnuť spoľahlivý výsledok bez zbytočne zložitého používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä výstup USB-C 5V3A, 9V2.22A, 12V1.67A, vstup AC 110-240V, 50-60HZ a vstupné napájanie AC 110-240V, 50-60HZ. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nabíjačky a napájacie zdroje |
|---|---|
| EAN: | 8592718042301 |
| Farba: | biela |
| Výrobca: | Solight |
| Výstup: | USB-C 5V3A, 9V2.22A, 12V1.67A |
| Vstup: | AC 110-240V, 50-60HZ |
| Kód výrobcu: | DC76 |
| Vstupné napájanie: | AC 110-240V, 50-60HZ |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
