Solight USB A+C 20W fast charger
Kód: DC71Podrobný popis
univerzálny napájací adaptér USB A+C 20W rýchle nabíjanie QC 3.0 a PD fast charge pri zapojení jedného výstupu je maximálny výkon 20W, pri zapojení oboch výstupov je celkový výkon oboch výstupov 20W ochrana pri skrate, nadprúdová ochranaProduktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nabíjačky a napájacie zdroje |
|---|---|
| EAN: | 8592718032319 |
| Farba: | biela |
| Výrobca: | Solight |
| Výstup: | DC 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A, 20W max. |
| Vstup: | AC 100 - 240V, 50/60HZ, 0.6A max. |
| Kód výrobcu: | DC71 |
| Vstupné napájanie: | AC 100 - 240V, 50/60HZ, 0.6A max. |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
