Solight univerzálny sieťový adaptér 2000MA, stabilizovaný, výmenné konektory
Kód: DA27Podrobný popis
pulzný, stabilizovaný feritový filter účinne potláča nežiadúce interferencie na prívodnom kábli sada výmenných DC konektorov sada výmenných DC konektorov 1) 2.35 x 0.7 mm 2) 3.5 x 1.35 mm 3) 4.0 x 1.7 mm 4) 5.0 x 2.1 mm 5) 5.5 x 2.5 mm 6) micro USBProduktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nabíjačky a napájacie zdroje |
|---|---|
| EAN: | 8592718018856 |
| Výrobca: | Solight |
| Vstupné napätie: | 100 - 250V, 50 / 60HZ |
| Výstupný prúd: | max. 2000MA DC |
| Výstupný výkon: | max. 24W |
| Výstupné napätie: | 3/4.5/5/6/9/12V |
| Vlastný príkon v stand-by režime: | 0,5W |
| Pri plnej záťaži: | až 30% |
| Pri nulovej záťaži: | až 95% |
| Kód výrobcu: | DA27 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
