Solight teplomer
Kód: TE48BPodrobný popis
Solight teplomer sa hodí na spoľahlivé používanie v priestore, kde je dôležitá funkčnosť a jednoduché nasadenie. Ponúka vyváženú kombináciu funkčnosti, spoľahlivosti a praktického používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä meranie vnútornej teploty -9,9°C ~ +50°C (14,2°F ~ 122°F), meranie vonkajšej teploty -40°C ~ +70°C (-40°F ~ 158°F) a meranie vnútornej a vonkajšej vlhkosti 20% ~ 95%. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Teplomery |
|---|---|
| EAN: | 8592718042127 |
| Výrobca: | Solight |
| Meranie vnútornej teploty: | -9,9°C ~ +50°C (14,2°F ~ 122°F) |
| Meranie vonkajšej teploty: | -40°C ~ +70°C (-40°F ~ 158°F) |
| Meranie vnútornej a vonkajšej vlhkosti: | 20% ~ 95% |
| Hlavná jednotka: | 2× AAA (LR03), DC5V /2A |
| Možnosť voľby jednotiek teploty: | °C /°F |
| Vonkajší senzor: | 2× AAA |
| Kód výrobcu: | TE48B |
| Jednotky teploty: | °C /°F |
| Rozsah vnútornej teploty: | -9,9°C ~ +50°C (14,2°F ~ 122°F) |
| Rozsah vonkajšej teploty: | -40°C ~ +70°C (-40°F ~ 158°F) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
