Solight teplomer, teplota, veľký displej, dátum, čas, biely
Kód: TE09Podrobný popis
Solight teplomer, teplota, veľký displej, dátum, čas, biely sa hodí pre každodenné používanie v domácnosti, technickej praxi alebo pri montáži podľa typu produktu. Ponúka vyváženú kombináciu funkčnosti, spoľahlivosti a praktického používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä napájanie 1 x LR54 (AG10) batéria (súčasťou balenia), meranie vnútornej teploty -10°C do + 50°C a meranie vonkajšej teploty -40°C do + 70°C. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Teplomery |
|---|---|
| EAN: | 8592718012212 |
| Farba: | biela |
| Napájanie: | 1 x LR54 (AG10) batéria (súčasťou balenia) |
| Výrobca: | Solight |
| Meranie vnútornej teploty: | -10°C do + 50°C |
| Meranie vonkajšej teploty: | -40°C do + 70°C |
| Dĺžka kábla so senzorom: | 1,5M |
| Kód výrobcu: | TE09 |
| Rozsah vnútornej teploty: | -10°C do + 50°C |
| Rozsah vonkajšej teploty: | -40°C do + 70°C |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
