Solight stredný naklápací držiak pre ploché TV od 66CM - 140CM (26'' - 55'')
Kód: 1MN20Podrobný popis
Solight stredný naklápací držiak pre ploché TV od 66CM - 140CM (26'' - 55'') je vhodný ako funkčný prvok pre montáž, servis a každodenné zapojenie zariadení. Ponúka jednoduché nasadenie do nových aj existujúcich inštalácií.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmer obrazovky 66-140, profil od steny 43 a vesa 600x200. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Držiaky TV |
|---|---|
| EAN: | 8595092122843 |
| Farba: | čierna |
| Profil od steny: | 43 |
| Rozmer obrazovky: | 66-140 |
| VESA: | 600x200 |
| Výrobca: | Solight Holding s.r.o. |
| Max. nosnosť: | 50kg |
| Profil od steny: | 43MM |
| Naklopenie: | -12° |
| Max. rozteč VESA: | max. 400x400mm |
| Kód výrobcu: | 1MN20 |
| Maximálna nosnosť: | 50kg |
| Káblový manažment: | Nie |
| Typ držiaku: | Naklápací |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
