Solight stredný fixný držiak pre ploché TV od 66CM - 140CM (26'' - 55'')
Kód: 1MF20Podrobný popis
Solight stredný fixný držiak pre ploché TV od 66CM - 140CM (26'' - 55'') prináša praktické riešenie na praktické vedenie, prepojenie alebo rozšírenie elektroinštalácie podľa konkrétneho použitia. Je vhodný pre dlhodobé používanie s dôrazom na praktickosť a kompatibilitu.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmer obrazovky 66-140, profil od steny 26 a vesa 400x400. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je solight stredný fixný držiak pre ploché tv od 66cm 1mf20 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Držiaky TV |
|---|---|
| EAN: | 8595092122850 |
| Farba: | čierna |
| Profil od steny: | 26 |
| Rozmer obrazovky: | 66-140 |
| VESA: | 400x400 |
| Výrobca: | Solight Holding s.r.o. |
| Max. nosnosť: | 50kg |
| Profil od steny: | 26MM |
| Montážna rozteč VESA: | max. 400x400mm |
| Kód výrobcu: | 1MF20 |
| Maximálna nosnosť: | 50kg |
| Typ držiaku: | Fixný |
| Káblový manažment: | Nie |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
