Solight smart WIFI merač spotreby el. energie
Kód: DT28Podrobný popis
Smart WIFI zásuvka s meračom spotreby využíva Smart LIfe/TUYA aplikáciu online prehľad o spotrebe spotrebiča v mobilném telefonu prehľadne ukladá namerané hodnoty do aplikácie podľa dní namerané hodnoty si môžete prezerať spätne v priebehu niekoľkých mesiacov WIFI 2.4GHz IEEE 802.11 b/g/n iba na vnútorné použitieDodatočné parametre
| Kategória: | Zabezpečovacia technika |
|---|---|
| EAN: | 8592718032425 |
| Napájanie: | AC 230V, 50HZ |
| Pracovná teplota: | 0 až + 50°C |
| Výrobca: | Solight |
| Meranie elektrických veličín: | napätie, prúd, okamžitý odoberaný výkon, celkový odobraný výkon |
| Funkcia WIFI zásuvky: | diaľkové spínanie, časovač, nastavenie rozvrhu na spúšťanie, odpočet na spustenie, atď. |
| Max. zaťaženie: | 3680W/16A |
| Kód výrobcu: | DT28 |
| Maximálne zaťaženie: | 3680W/16A |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
