Solight sieťový adaptér pre LED pásiky, 230V - 12V, 2A, 24W, biela farba
Kód: WM701Podrobný popis
napájací zdroj určený pre 12V LED pásiky max. 24W ochrana proti prepätiu a skratu EMI filter konektor ? 5.5mm * 2.1mmProduktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Napájacie zdroje 12V |
|---|---|
| EAN: | 8592718013363 |
| Farba: | biala |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Výrobca: | Solight |
| Výstup: | 12V DC |
| Vstup: | 220 - 240V, 50/60HZ |
| Napájací prúd: | 2000MA |
| Kód výrobcu: | WM701 |
| Vstupné napájanie: | 220 - 240V, 50/60HZ |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
