Solight set nabíjacích cyklo svietidiel, 160lm predné, zadné červená, Li-Ion, USB
Kód: WN47Podrobný popis
Solight set nabíjacích cyklo svietidiel, 160lm predné, zadné červená, Li-Ion, USB prináša praktické riešenie pre prácu, servis, dielňu, kemping alebo bežné prenášanie svetla tam, kde ho práve potrebujete. Ponúka praktické používanie, dobrú mobilitu a rýchlu pripravenosť na použitie.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie (ip) IP44, typ a kapacita akumulátora Li-Ion 3,7V, 350mAh a rozmery každého svietidla 45x25x30 mm. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ručné/pracovné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8592718036034 |
| Farba: | čierna |
| Krytie (IP): | IP44 |
| Napájanie: | 5V USB (USB kábel súčasťou) |
| Svetelný tok: | 160 |
| Výrobca: | Solight Holding s.r.o. |
| Akumulátor: | Li-Ion 3,7V, 350mAh |
| Výdrž batérií min/max: | 1,5 hod./4hod. |
| Doba nabíjania: | cca 4hod. |
| Svetelný tok predného svietidla: | 160 lm |
| Predné svetlo - režimy svietenia: | 100%, 60%, 30% |
| Zadné červené svetlo - režimy svietenia: | 100%, 60%, 30%, rýchle, stredné a pomalé blikanie |
| Rozmery každého svietidla: | 45x25x30 mm |
| Kód výrobcu: | WN47 |
| Typ a kapacita akumulátora: | Li-Ion 3,7V, 350mAh |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
