Solight profesionálne nabíjacie LED svietidlo, T6 XML Cree LED, 600lm, Li-Ion
Kód: WN13Podrobný popis
Solight profesionálne nabíjacie LED svietidlo, T6 XML Cree LED, 600lm, Li-Ion prináša praktické riešenie ako praktický zdroj svetla do dielne, auta, domácnosti alebo exteriéru. Je vhodné tam, kde potrebujete mať svetlo vždy po ruke.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie (ip) IP44, typ a kapacita akumulátora Li-Ion 3,7V 2200mAh a rozmer svietidla 40x173-192MM. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ručné/pracovné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8592718012434 |
| Farba: | čierna |
| Krytie (IP): | IP44 |
| Režimy svietenia: | plný výkon, 30% výkonu, 10% výkonu, blikanie, SOS |
| Svetelný tok: | 600 |
| Výrobca: | Solight Holding s.r.o. |
| Životnosť LED: | 50.000hod. |
| Akumulátor: | Li-Ion 3,7V 2200mAh |
| Doba nabíjania: | 4 - 5 hod |
| LED dioda: | Cree XML T6 |
| Svietivosť LED: | 600lm |
| 5 režimov svietenia: | plný výkon, 30% výkonu, 10% výkonu, blikanie, SOS |
| Rozmer svietidla: | 40x173-192MM |
| Dosvit: | 258M/73M* |
| Kód výrobcu: | WN13 |
| Doba svietenia: | max 10 hod |
| Typ a kapacita akumulátora: | Li-Ion 3,7V 2200mAh |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
