Solight profesionálna meteostanica, prehľadný a dizajnový displej, tlak, teplota, vlhkosť, zrážky, hodnoty vetra
Kód: TE90Podrobný popis
Solight profesionálna meteostanica, prehľadný a dizajnový displej, tlak, teplota, vlhkosť, zrážky, hodnoty vetra prináša praktické riešenie ako praktické riešenie pre bežné aj náročnejšie použitie podľa konkrétnej aplikácie. Ponúka vyváženú kombináciu funkčnosti, spoľahlivosti a praktického používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä napájanie 3x AA batérie 1,5V, presnosť merania teploty -+1°C a alarmy teploty, vlhkosti, rýchlosti vetra, zrážok. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je solight profesionálna meteostanica te90 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Meteostanice |
|---|---|
| EAN: | 8592718030773 |
| Napájanie: | 3x AA batérie 1,5V |
| Výrobca: | Solight |
| Presnosť merania teploty: | -+1°C |
| Alarmy: | teploty, vlhkosti, rýchlosti vetra, zrážok |
| Napájanie meteostanice: | USB napájací adaptér DC5V /1200MA, 2x AA batérie 1,5V |
| Napájanie konzoly: | 3x AA batérie 1,5V |
| Napájanie prídavného senzora: | 2x AA batérie 1,5V |
| Kód výrobcu: | TE90 |
| Typy alarmov: | teploty, vlhkosti, rýchlosti vetra, zrážok |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
