Solight prídavná zásuvka pre DY08, learning code
Kód: DY08SPodrobný popis
doplnková zásuvka pre sadu zásuviek Solight DY08 funkcia „Learning code“ umožňuje spárovanie väčšieho množstva zásuviek a diaľk. ovládača do jednej sady možnosť ručného zapnutia a vypnutia detské poistky LED indikáciaProduktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smart zásuvky |
|---|---|
| EAN: | 8592718022587 |
| Farba: | biela |
| Napájanie: | AC 230V, 50HZ |
| Pracovná teplota: | 0°C až +35°C |
| Výrobca: | Solight |
| Max.: | 3000W, AC 230V/13A |
| Prenosová frekvencia: | 433,92MHZ |
| Dosah signálu v otvorenom priestranstve: | 30M |
| Kód výrobcu: | DY08S |
| Maximálny výkon: | 3000W, AC 230V/13A |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
