Solight prepäťová ochrana do zásuvky, 236J, 1 zásuvka, kontrolka PO20
Kód: PO20Podrobný popis
Solight prepäťová ochrana do zásuvky, 236J, 1 zásuvka, kontrolka PO20 sa hodí na praktické vedenie, prepojenie alebo rozšírenie elektroinštalácie podľa konkrétneho použitia. Pomáha vytvoriť bezpečné, prehľadné a spoľahlivé zapojenie.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie (ip) IP20, dĺžka kábla 0 a maximálny vybíjací prúd 3kA. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Solight prepäťová ochrana do zásuvky PO20 je vhodný pre zákazníkov, ktorí chcú praktický produkt s jasným použitím a bez zbytočne komplikovanej montáže či obsluhy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Predlžovacie prívody |
|---|---|
| EAN: | 8592718011116 |
| Dĺžka kábla: | 0 |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Maximálny vybíjací prúd: | 3kA |
| Menovitý vybíjací prúd: | 1.5kA |
| Výrobca: | Solight Holding s.r.o. |
| Maximálne napätie: | menovité 250V, špičkové 264V |
| Doba odozvy: | menej ako1ms |
| Maximálny prúd: | 16A |
| Absorpcia tepelného rázu: | 236J |
| Maximálna záťaž: | 3680W |
| Kód výrobcu: | PO20 |
| Zvodový prúd: | 8/20uA,4000A |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
