Solight prepäťová ochrana, 150J, 6 zásuviek, 1,5M, biela
Kód: PO62Podrobný popis
Solight prepäťová ochrana, 150J, 6 zásuviek, 1,5M, biela sa hodí na praktické vedenie, prepojenie alebo rozšírenie elektroinštalácie podľa konkrétneho použitia. Je vhodný pre dlhodobé používanie s dôrazom na praktickosť a kompatibilitu.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie (ip) IP20, dĺžka kábla 1.5 a maximálny vybíjací prúd 9kA. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Predlžovacie prívody |
|---|---|
| EAN: | 8592718017781 |
| Dĺžka kábla: | 1.5 |
| Farba: | biela |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Maximálny vybíjací prúd: | 9kA |
| Menovitý vybíjací prúd: | 100A - 8/20µs |
| Výrobca: | Solight Holding s.r.o. |
| Maximálne napätie: | menovité - 250V, obmedzovacie - 775V, špičkové - 3000V |
| Ochranná úroveň Up: | 2kV (L/N, L-PE, N-PE) |
| Doba odozvy: | 100ns |
| Vodiče: | 3x1,0mm2 |
| Kód výrobcu: | PO62 |
| Dĺžka: | 1,5M |
| Maximálne prúdové zaťaženie: | menovité - 10A, maximálna - 4500 |
| Prierez a počet vodičov: | 3x1,0mm2 |
| Zvodový prúd: | 1MA |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
