Solight prepäťová ochrana, 150J, 4 zásuvky, 3M, biela
Kód: PO47Podrobný popis
Solight prepäťová ochrana, 150J, 4 zásuvky, 3M, biela sa hodí ako funkčný prvok pre montáž, servis a každodenné zapojenie zariadení. Ponúka jednoduché nasadenie do nových aj existujúcich inštalácií.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie (ip) IP20, dĺžka kábla 3 a maximálny vybíjací prúd 9kA. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Predlžovacie prívody |
|---|---|
| EAN: | 8592718012359 |
| Dĺžka kábla: | 3 |
| Farba: | biela |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Maximálny vybíjací prúd: | 9kA |
| Menovitý vybíjací prúd: | 100A - 8/20µs |
| Výrobca: | Solight Holding s.r.o. |
| Maximálne napätie: | menovité - 250V, obmedzovacie - 775V, špičkové - 3000V |
| Ochranná úroveň Up: | 2kV (L/N, L-PE, N-PE) |
| Doba odozvy: | 100ns |
| Vodiče: | 3x1,0mm2 |
| Kód výrobcu: | PO47 |
| Dĺžka: | 3M |
| Maximálne prúdové zaťaženie: | menovité - 10A, maximálna - 4500A |
| Prierez a počet vodičov: | 3x1,0mm2 |
| Zvodový prúd: | 1MA |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
