Solight pracovná nabíjacia LED lampa, 500lm + 70lm, COB, Li-Ion, USB, čiernooranžová
Kód: WM20Podrobný popis
Solight pracovná nabíjacia LED lampa, 500lm + 70lm, COB, Li-Ion, USB, čiernooranžová prináša praktické riešenie ako praktický zdroj svetla do dielne, auta, domácnosti alebo exteriéru. Ponúka praktické používanie, dobrú mobilitu a rýchlu pripravenosť na použitie.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie (ip) IP44, napájanie USB 5V,1000MA (kábel súčasťou) a režimy svietenia COB 100% - COB 50% - 2xLED100%. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ručné/pracovné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8592718036317 |
| Farba: | čierno-oranžová |
| Krytie (IP): | IP44 |
| Napájanie: | USB 5V,1000MA (kábel súčasťou) |
| Režimy svietenia: | COB 100% - COB 50% - 2xLED100% |
| Svetelný tok: | 500lm + 70lm (hlavný + predný zdroj) |
| Typ batérie: | 3,7V/1200 mAh, Li-Ion |
| Výrobca: | Solight Holding s.r.o. |
| 3 režimy svietenia: | COB 100% - COB 50% - 2xLED100% |
| Doba nabíjania: | 4 hod. |
| Svetelný zdroj: | COB + 2x SMD |
| Výdrž akumulátora: | min 2 hod., max 10hod. |
| Typ akumulátora: | 3,7V/1200 mAh, Li-Ion |
| Kód výrobcu: | WM20 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
