Solight power banka s bezdrôtovým nabíjaním 10.000mAh
Kód: DCPB01Podrobný popis
Výkonná powerbanka s kapacitou 10 000 mAh a bezdrôtovým nabíjaním (až 15 W) vám umožní rýchlo a pohodlne nabíjať vaše zariadenia. Ponúka vstupy a výstupy USB-C, USB-A, kábel Lightning a kábel USB-C, vďaka čomu je kompatibilná so širokou škálou zariadení. Podporuje rýchle nabíjanie (USB-C: 5V/3A, 9V/2,22A, 12V/1,67A, USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A, 5V/4,5A). /p Power banka s bezdrôtovým nabíjaním. USB-C (5V3A, 9V2, 22A, 12V1, 67A) USB-A (5V3A, 9V2A, 12V1, 5A, 5V4, 5A) USB-C kábel (5V2A) Lightning kábel (5V2A) Farba čiernaDodatočné parametre
| Kategória: | Nabíjačky a napájacie zdroje |
|---|---|
| EAN: | 8592718040789 |
| Výrobca: | Solight |
| Výstup: | USB-A, USB-C, USB-C kábel, Lightning kábel |
| Vstup: | USB-C 230V/50HZ, USB-C (5V3A, 9V2, 22A, 12V1, 67A) |
| Kapacita: | 10 000 mAh (Lítium polymérový akumulátor) |
| Bezdrôtové nabíjanie: | 15W/10W/7,5W/5W (15W MAX) |
| Kód výrobcu: | DCPB01 |
| Bezdrôtové nabíjanie výkon: | 15W/10W/7,5W/5W (15W MAX) |
| Vstupné napájanie: | USB-C 230V/50HZ, USB-C (5V3A, 9V2, 22A, 12V1, 67A) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
