Solight ochranný box na káble a predlžovacie prívody IP54
Kód: PX03Podrobný popis
Vodeodolná a prachotesná krabica triedy IP54 je bezpečná ochrana pred poškodením káblových spojení. Uschová predlžovacie prívody, napájanie alebo rozbočenie anténnych a internetových rozvodov, vianočného osvetlenia, časové spínače, apod. Zabraňuje oxidácii konektorov a skratom vlhkom, chráni pred nečistotami. Uzamykateľné veko chráni káblové spoje pred rozpojením alebo zničením cudzími osobami. Možno použiť s elektrickými zariadeniami vo vonkajšom aj vnútornom prostredí. plastový box na ochranu káblových spojení trieda ochrany IP54 5 priechodiek pre kábel, tesniace vložky zabraňujú prenikaniu nečistôt a vlhkosti jeden vstup a štyri výstupy, až štyri káblové spojenia v predlžovacom prívode uzamykateľné veko, priemer otvoru pre visiaci zámok 6mm krabicu je možné zakopať aj pod zem. V takom prípade je potrebné vyvarovať sa miest s tečúcou alebo vzlínajúcou vodou. Výrobok je vodeodoolný, ale nie 100% vodotesný. neodporúčame dlhodobé použitie na slnku, vplyvom UV žiarenia sa menia vlastnosti výrobku. Na dlhodobé použitie vonku chráňte výrobok pred UV žiarením adekvátnym tienením.Produktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Predlžovacie prívody |
|---|---|
| EAN: | 8592718036447 |
| Výrobca: | Solight |
| Nosnosť: | maximálna záťaž 50kg na celú plochu veka uzavretej krabice. |
| Rozmery vnútorného priestoru: | min. 27,5x13,5x8 cm, max. 31x18x10 cm |
| Vonkajšie rozmery krabice: | 33x21x12 cm |
| Kód výrobcu: | PX03 |
| Vonkajšie rozmery: | 33x21x12 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
