Solight nočné LED svetielko so svetelným senzorom, 3000K, 230V
Kód: WL911Podrobný popis
svetelný senzor - automatické rozsvietenie v tme svetelná citlivosť pre spustenie 10 lux vhodné na umiestnenie na schody, chodby, spálne a pod. napájanie AC 220-240V, 50HzProduktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Orientačné osvetlenie |
|---|---|
| EAN: | 8592718032289 |
| Farba: | biela |
| Príkon: | 0,5W |
| Svetelný tok: | 15lm |
| Teplota chromatickosti: | 3000K (teplá biela) |
| Výrobca: | Solight Holding s.r.o. |
| Kód výrobcu: | WL911 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
