Solight nepriamy germicidný UV žiarič
Kód: GNZ01Podrobný popis
nepriamy UV-C žiarič s výkonom 36W pre dezinfekciu vzduchu (bez priameho vplyvu UV-C žiarenie na okolité priestory) po dobu dezinfekcie je možné úplne bezpečne zdržiavať v dezinfikovaných priestoroch bez akéhokoľvek ohrozenia zdravia na dezinfekciu pretekaného vzduchu dochádza v uzavretom priestore vnútri zariadenia vhodný do domácností, kancelárií, tried, čakární, chodieb, ordinácií, fitness centier, atď. veľmi bezpečný a vysoko účinný spôsob dezinfekcie bezozónový chod nezaťažuje životné prostredie a odpadové hospodárstvo použitými chemickými prípravkami likviduje mikroorganizmy, vírusy, plesne, baktérie, huby, hmyz, atď. diaľkový ovládač, časovač 1) 20 min zapnuté, 40 min vypnuté 2) 2 h zapnuté, 4 h vypnuté 3) 24 h zapnuté zariadenia je možné položiť voľne, namontovať na stenu (montážny materiál je súčasťou balenia) alebo na stojan (stojan nie je súčasťou balenia) krytie IP20Produktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | UV lampy |
|---|---|
| EAN: | 8592718029722 |
| Napájanie: | 230V / 50HZ, diaľkový ovládač |
| Senzor pohybu: | Nie |
| Výrobca: | Solight |
| Prietok vzduchu: | 60m3 / h |
| Dosah diaľkového ovládania: | 20M |
| Vlnová dĺžka UV-C žiariče: | 260 nm |
| Hmotnosť zariadenia: | 2,6 kg |
| Životnosť použitého UV-C žiariče vnútri prístroja: | až 5000 hodín |
| Otáčky ventilátora: | 3000 - + 10% |
| Nízka hlučnosť: | 20dB |
| Kód výrobcu: | GNZ01 |
| Materiál: | leštený hliník |
| Vlnová dĺžka UV-C žiariča: | 260 nm |
| Životnosť UV-C žiariča: | až 5000 hodín |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
