Solight nabíjačka USB-C, 65W, PD fast charger
Kód: DA41Podrobný popis
Solight nabíjačka USB-C, 65W, PD fast charger sa hodí pre každodenné používanie v domácnosti, technickej praxi alebo pri montáži podľa typu produktu. Je vhodný pre zákazníkov, ktorí hľadajú funkčný a dobre použiteľný produkt.
Z praktických parametrov zaujme najmä dĺžka kábla 1,8M, výstup 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A max. 65W a vstup AC 100-240V, 50/60HZ. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je solight nabíjačka usb-c da41 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nabíjačky a napájacie zdroje |
|---|---|
| EAN: | 8592718036867 |
| Dĺžka kábla: | 1,8M |
| Farba: | čierna |
| Výrobca: | Solight |
| Výstup: | 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A max. 65W |
| Vstup: | AC 100-240V, 50/60HZ |
| Kód výrobcu: | DA41 |
| Vstupné napájanie: | AC 100-240V, 50/60HZ |
| Konektory: |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
