Solight nabíjačka do auta USB-C, 65W, PD fast charger
Kód: DA42Podrobný popis
Solight nabíjačka do auta USB-C, 65W, PD fast charger je vhodný pre každodenné používanie v domácnosti, technickej praxi alebo pri montáži podľa typu produktu. Pomáha dosiahnuť spoľahlivý výsledok bez zbytočne zložitého používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä dĺžka kábla 1,8M, výstup 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A max. 65W a vstup DC 12-24V. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Solight nabíjačka do auta USB-C DA42 je vhodný pre zákazníkov, ktorí chcú praktický produkt s jasným použitím a bez zbytočne komplikovanej montáže či obsluhy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nabíjačky a napájacie zdroje |
|---|---|
| EAN: | 8592718039943 |
| Dĺžka kábla: | 1,8M |
| Farba: | čierna |
| Výrobca: | Solight |
| Výstup: | 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A max. 65W |
| Vstup: | DC 12-24V |
| Kód výrobcu: | DA42 |
| Vstupné napájanie: | DC 12-24V |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
