Solight nabíjacie LED svietidlo, plug-in, Pb 800mAh, 9x LED, červenočierna
Kód: WN10Podrobný popis
Solight nabíjacie LED svietidlo, plug-in, Pb 800mAh, 9x LED, červenočierna je vhodný na mobilné osvetlenie pri práci, pohybe v teréne alebo núdzovom použití. Je vhodné tam, kde potrebujete mať svetlo vždy po ruke.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie (ip) IP20, typ a kapacita akumulátora Pb 4V 800mAh a napájanie plug-in priamo zo siete AC 230V 50HZ. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je solight nabíjacie led svietidlo wn10 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ručné/pracovné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8592718000677 |
| Farba: | červenočierna |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Napájanie: | plug-in priamo zo siete AC 230V 50HZ |
| Počet LED diód: | 9 |
| Svetelný tok: | 65 |
| Výrobca: | Solight Holding s.r.o. |
| Svietivosť: | 65lm |
| Akumulátor: | Pb 4V 800mAh |
| Životnosť: | 50000hod. |
| Doba nabíjania: | 20 hod. |
| Kód výrobcu: | WN10 |
| Doba svietenia: | max. 6 hod. |
| Typ a kapacita akumulátora: | Pb 4V 800mAh |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
