Solight nabíjacie LED svietidlo, 600lm, XM-L2 T6, fokus, 2200mAh Li-Ion, USB nabíjanie
Kód: WN22Podrobný popis
Solight nabíjacie LED svietidlo, 600lm, XM-L2 T6, fokus, 2200mAh Li-Ion, USB nabíjanie prináša praktické riešenie ako praktický zdroj svetla do dielne, auta, domácnosti alebo exteriéru. Ponúka praktické používanie, dobrú mobilitu a rýchlu pripravenosť na použitie.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie (ip) IP44, typ a kapacita akumulátora Li-Ion 3,7V 2200mAh a rozměry svítilny 35x144 mm. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Solight nabíjacie LED svietidlo WN22 je vhodný pre zákazníkov, ktorí chcú praktický produkt s jasným použitím a bez zbytočne komplikovanej montáže či obsluhy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ručné/pracovné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8592718020064 |
| Farba: | čierna |
| Krytie (IP): | IP44 |
| Napájanie: | micro USB zdierka (kábel súčasťou) |
| Režimy svietenia: | 100%, 30%, 10%, blikání, SOS |
| Svetelný tok: | 600 |
| Výrobca: | Solight Holding s.r.o. |
| Akumulátor: | Li-Ion 3,7V 2200mAh |
| Doba nabíjania: | 4 - 5 hod. (pri použití 5V / 1A USB adaptéra) |
| LED dioda: | XM-L2 T6 |
| Svietivosť LED: | 600lm |
| 5 režimov svietenia: | 100%, 30%, 10%, blikání, SOS |
| Dosvit: | 258M/73M* |
| Rozměry svítilny: | 35x144 mm |
| Kód výrobcu: | WN22 |
| Doba svietenia: | min. 2 hod., max. cca 10 hod. |
| Materiál: | hliník |
| Typ a kapacita akumulátora: | Li-Ion 3,7V 2200mAh |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
