Solight multimeter, max AC 750V/10A, max. DC 1000V/10A, odpor, kapacita, frekvencia, NCV
Kód: V31Podrobný popis
Solight multimeter, max AC 750V/10A, max. DC 1000V/10A, odpor, kapacita, frekvencia, NCV je vhodný pre rýchlu orientačnú aj pravidelnú kontrolu elektrických veličín. Je vhodný pre používateľov, ktorí potrebujú funkčné a spoľahlivé meracie riešenie.
Z praktických parametrov zaujme najmä kapacita 10n - 100mF, napájanie 2*1,5V batéria (AAA) a prevádzková teplota 0 - 40°C. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je solight multimeter v31 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Meranie a testovanie |
|---|---|
| EAN: | 8592718036409 |
| Napájanie: | 2*1,5V batéria (AAA) |
| Výrobca: | Solight |
| Kapacita: | 10n - 100mF |
| Prevádzková teplota: | 0 - 40°C |
| Teplota: | -40°C-1000°C |
| Frekvencia: | 10HZ - 10MHZ |
| Poistky: | 10A/600V 500MA/600V |
| DCV: | 600MV - 1000V |
| ACV: | 6V - 750V |
| DCA: | 60uA-10A |
| ACA: | 60MA-10A |
| OHM: | 600?-60M? |
| Kód výrobcu: | V31 |
| ACV (rozsah merania): | 6V - 750V |
| DCA (rozsah merania): | 60uA-10A |
| DCV (rozsah merania): | 600MV - 1000V |
| Hmotnosť: | 310g |
| Merací rozsah odporu (Ohm): | 600?-60M? |
| Merací rozsah prúdu AC (ACA): | 60MA-10A |
| Rozsah merania frekvencie: | 10HZ - 10MHZ |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
