Solight multimeter, max. AC 600V/10A, max. DC 600V/10A, test diódy, bzučiak, hFE, kapacita, odpor
Kód: V30Podrobný popis
Solight multimeter, max. AC 600V/10A, max. DC 600V/10A, test diódy, bzučiak, hFE, kapacita, odpor sa hodí na kontrolu, servis a bežné meranie v elektroinštalácii, dielni alebo technickej prevádzke. Uľahčuje prácu pri meraní a pomáha mať výsledky prehľadne pod kontrolou.
Z praktických parametrov zaujme najmä kapacita 2nF - 20uF (± 4%), napájanie 9V batéria (nie je súčasťou balenia) a prevádzková teplota 0 - 40°C. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Solight multimeter V30 je vhodný pre zákazníkov, ktorí chcú praktický produkt s jasným použitím a bez zbytočne komplikovanej montáže či obsluhy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Meranie a testovanie |
|---|---|
| EAN: | 8592718027179 |
| Napájanie: | 9V batéria (nie je súčasťou balenia) |
| Výrobca: | Solight |
| Kapacita: | 2nF - 20uF (± 4%) |
| Prevádzková teplota: | 0 - 40°C |
| Jednosmerné napätie: | 200MV - 600V (± 0,5%) |
| Striedavé napätie: | 200MV - 600V (± 1%) |
| Jednosmerný prúd: | 20uA - 10A (± 1,8%) |
| Striedavý prúd: | 20uA - 10A (± 2%) |
| Rezistencia: | 200? - 200M? (± 1%) |
| Kód výrobcu: | V30 |
| Hmotnosť: | 369g |
| Merací rozsah – jednosmerný prúd (DC): | 20uA - 10A (± 1,8%) |
| Merací rozsah – striedavý prúd (AC): | 20uA - 10A (± 2%) |
| Rozsah meranej rezistencie: | 200? - 200M? (± 1%) |
| Rozsah merania striedavého napätia: | 200MV - 600V (± 1%) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
