Solight multimeter, max. AC 600V, max. DC 600V/10A, NCV
Kód: V29Podrobný popis
Solight multimeter, max. AC 600V, max. DC 600V/10A, NCV sa hodí pre rýchlu orientačnú aj pravidelnú kontrolu elektrických veličín. Uľahčuje prácu pri meraní a pomáha mať výsledky prehľadne pod kontrolou.
Z praktických parametrov zaujme najmä napájanie 2*1,5V batéria (AAA), prevádzková teplota 0 - 40°C a odpor 200?-20M?. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je solight multimeter v29 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Meranie a testovanie |
|---|---|
| EAN: | 8592718036393 |
| Napájanie: | 2*1,5V batéria (AAA) |
| Výrobca: | Solight |
| Prevádzková teplota: | 0 - 40°C |
| Odpor: | 200?-20M? |
| Poistky: | 10A/600V 500MA/600V |
| DCV: | 200MV - 600V |
| ACV: | 200V - 600V |
| DCA: | 2M-10A |
| Kód výrobcu: | V29 |
| ACV (rozsah merania): | 200V - 600V |
| DCA (rozsah merania): | 2M-10A |
| DCV (rozsah merania): | 200MV - 600V |
| Hmotnosť: | 182g |
| Rozsah merania odporu: | 200?-20M? |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
