Solight montážna lampa, E27, AC 230V, 5M, oranžová s kovovou mriežkou
Kód: WM18Podrobný popis
Solight montážna lampa, E27, AC 230V, 5M, oranžová s kovovou mriežkou je vhodný ako praktický zdroj svetla do dielne, auta, domácnosti alebo exteriéru. Ponúka praktické používanie, dobrú mobilitu a rýchlu pripravenosť na použitie.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie (ip) IP20, pätica (závit objímky) E27 a napájanie AC 230V, 50HZ. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Solight montážna lampa WM18 je vhodný pre zákazníkov, ktorí chcú praktický produkt s jasným použitím a bez zbytočne komplikovanej montáže či obsluhy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ručné/pracovné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8592718024536 |
| Farba: | oranžová |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Napájanie: | AC 230V, 50HZ |
| Výrobca: | Solight Holding s.r.o. |
| Prevádzková teplota: | -10°C až +60°C |
| Žiarovka: | max. 60W |
| Závit objímky: | E27 |
| Kód výrobcu: | WM18 |
| Dĺžka prívodného kábla: | 5M |
| Maximálny príkon žiarovky: | max. 60W |
| Pätica (závit objímky): | E27 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
