Solight meteostanica, XL farebný LCD, teplota, vlhkosť, tlak, RCC, čierna
Kód: TE81XLPodrobný popis
farebný podsvietený displej 22,2 cm (19,3 x 11cm) USB nabíjací adaptér DC 5V/1000mA upozornenie na dosiahnutie nastavenej vonkajšej teploty pamäť minimálnych a maximálnych dosiahnutých hodnôt teploty a vlhkosti, vonkajšie i vnútorné možnosť pripojenia až 3 bezdrôtových senzorov (IP20), funkcia cyklického prepínania medzi jednotlivými senzormi 1 bezdrôtový senzor (súčasťou balenia), dosah 60 m vo voľnom priestore predpoveď počasia v 6 grafických úrovniach s indikátorom vývoja ukazovateľov stavu batérie pre meteostanicu aj bezdrôtový senzor ukazovateľ úrovne komfortu ukazovateľ rizika plesní čas riadený rádiovým signálom, kalendár, fázy Mesiaca /prílivu, východ a západ Slnka 2x budík s intervalom, odloženie budenia 5-60 min indikátor vývoja teplôt, tlaku a vlhkosti 7 jazykov (EN, DE, IT, FR, ES, NE, DA) úsporný režim displeja, 5 úrovní podsvietenie displeja, rozsvietenie displeja alebo odloženie budíka pomocou dotykového senzoru na hornej hrane meteostanice. rýchly a komfortný prístup k ovládacím tlačidlám na bočnej hrane meteostanice otvor pre uchytenie na stenu, oporný stojanček adaptér DC 5V, 1200mA (súčasťou balenia)Produktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Meteostanice |
|---|---|
| EAN: | 8592718030643 |
| Farba: | čierna |
| Výrobca: | Solight |
| Meranie vnútornej teploty: | -9,9°C do + 50°C |
| Meranie vonkajšej teploty: | -40°C do + 70°C |
| Presnosť merania teploty: | -+1°C |
| Meranie vnútornej a vonkajšej vlhkosti: | 20% - 95% |
| Meranie relatívneho/absolútneho atmosférického tlaku: | 600 hPa/mb - 1100 hPa/mb |
| Rozmery meteostanice: | 22,5x14,5x3,3CM |
| Hlavná jednotka: | 2 x AA batérie (nie je súčasťou balenia) |
| Senzor: | 2 x AA batérie (nie je súčasťou balenia) |
| Kód výrobcu: | TE81XL |
| Napájanie senzora: | 2 x AA batérie (nie je súčasťou balenia) |
| Rozsah merania tlaku: | 600 hPa/mb - 1100 hPa/mb |
| Rozsah vnútornej teploty: | -9,9°C do + 50°C |
| Rozsah vonkajšej teploty: | -40°C do + 70°C |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
