Solight meteostanica, farebný LCD, teplota, vlhkosť, RCC, čierna
Kód: TE80Podrobný popis
paměť minimální a maximální teploty 1x bezdrôtový senzor (súčasť balenia), dosah 60m vo voľnom priestore predpoveď počasia v 4 grafických úrovniach ukazovateľ stavu batérie pre meteostanicu aj bezdrôtový senzor čas riadený rádiovým signálom, kalendár budík s intervalom odloženie budenia 1 - 60 min farebný podsvietený displej 4.8" (9,4x7,8 cm) úsporný režim displeja otvory pre uchytenie na stenu, oporný stojanček adaptér AC 230V, 50Hz (súčasťou balenia)/DC 5V, 1200mAProduktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Meteostanice |
|---|---|
| EAN: | 8592718020255 |
| Výrobca: | Solight |
| Meranie vnútornej teploty: | 0°C do + 50°C |
| Meranie vonkajšej teploty: | -20°C do + 60°C |
| Rozmery meteostanice: | 12x12x2,5CM max. |
| Hlavná jednotka: | 2 x AAA (LR6) batéria (nie je súčasťou balenia) |
| Senzor: | 2 x AAA (LR03) batéria (nie je súčasťou balenia) |
| Meranie vnútornej vlhkosti: | 25% - 95% |
| Kód výrobcu: | TE80 |
| Napájanie senzora: | 2 x AAA (LR03) batéria (nie je súčasťou balenia) |
| Rozsah vnútornej teploty: | 0°C do + 50°C |
| Rozsah vnútornej vlhkosti: | 25% - 95% |
| Rozsah vonkajšej teploty: | -20°C do + 60°C |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
