Solight meteostanica, extra veľký farebný LCD, teplota, vlhkosť, tlak, RCC, USB nabíjanie, čierna
Kód: TE81Podrobný popis
USB nabíjací adaptér DC 5V / 1000mA upozornenie na dosiahnutie nastavenej vonkajšej teploty pamäť minimálnych a maximálnych dosiahnutých hodnôt teploty a vlhkosti, vonkajšie i vnútorné možnosť pripojenia až 3 bezdrôtových senzorov, funkcia cyklického prepínania medzi jednotlivými senzormi 1 bezdrôtový senzor (súčasťou balenia), dosah 60m vo voľnom priestore predpoveď počasia v 6 grafických úrovniach s indikátorom vývoja ukazovateľ stavu batérie pre meteostanicu aj bezdrôtový senzor ukazovateľ úrovne komfortu čas riadený rádiovým signálom, kalendár, fáza Mesiaca budík s intervalom, odloženie budenia 5 min indikátor vývoja teplôt, tlaku a vhkosti farebný podsvietený displej 7.5 "(17,0 x 9,4cm) úsporný režim displeja, 5 úrovní podsvietenie displeja, rozsvietenie displeja a odloženie budíka pomocou dotykového senzoru na hornej hrane meteostanice. rýchly a komfortný prístup k ovládacím tlačidlám na bočnej hrane meteostanice otvor pre uchytenie na stenu, oporný stojanček prídavný senzor pre tuto meteostanicu má označenie "TE8S" adaptér AC 230V, 50Hz / DC 5V, 1200mA (súčasťou balenia)Produktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Meteostanice |
|---|---|
| EAN: | 8592718020262 |
| Farba: | čierna |
| Výrobca: | Solight |
| Meranie vnútornej teploty: | 0°C do + 50°C |
| Meranie vonkajšej teploty: | -40°C do + 60°C |
| Meranie vnútornej a vonkajšej vlhkosti: | 20% - 95% |
| Rozmery meteostanice: | 20,5x13x3 cm max. |
| Hlavná jednotka: | 2 x AA (LR06) batérie (nie je súčasťou balenia) |
| Senzor: | 2 x AA (LR06) batérie (nie je súčasťou balenia) |
| Meranie atmosférického tlaku: | 600 hPa/mb - 1100 hPa/mb |
| Kód výrobcu: | TE81 |
| Napájanie senzora: | 2 x AA (LR06) batérie (nie je súčasťou balenia) |
| Rozsah vnútornej teploty: | 0°C do + 50°C |
| Rozsah vonkajšej teploty: | -40°C do + 60°C |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
