Solight meteostanica, extra veľký farebný LCD, teplota, vlhkosť, tlak, RCC, USB nabíjanie, biela
Kód: TE81W-XLPodrobný popis
farebný podsvietený displej 22,2 cm (19,3 x 11cm) USB nabíjací adaptér DC 5V/1000mA upozornenie na dosiahnutie nastavenej vonkajšej teploty pamäť minimálnych a maximálnych dosiahnutých hodnôt teploty a vlhkosti, vonkajšie aj vnútorné možnosť pripojenia až 3 bezdrôtových senzorov (IP20), funkcia cyklického prepínania medzi jednotlivými senzormi 1 bezdrôtový senzor (súčasťou balenia), dosah 60 m vo voľnom priestore predpoveď počasia v 6 grafických úrovniach s indikátorom vývoja ukazovatele stavu batérie pre meteostanicu aj bezdrôtový senzor ukazovateľ úrovne komfortu ukazovateľ rizika plesní čas riadený rádiovým signálom, kalendár, fáza Mesiaca/prílivu, východ a západ Slnka 2x budík s intervalom, odloženie budenia 5-60 min indikátor vývoja teplôt, tlaku a vlhkosťou 7 jazykov (EN, DE, IT, FR, ES, NIE, DA) úsporný režim displeja, 5 úrovní podsvietenia displeja, rozsvietenie displeja alebo odloženie budíka pomocou dotykového senzora na hornej hrane meteostanice. rýchly a komfortný prístup k ovládacím tlačidlám na bočnej hrane meteostanice otvor na uchytenie na stenu, oporný stojan adaptér DC 5V, 1200mA (súčasťou balenia)Produktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Meteostanice |
|---|---|
| EAN: | 8592718042226 |
| Farba: | biela |
| Výrobca: | Solight |
| Meranie vnútornej teploty: | -9,9°C až +50°C |
| Meranie vonkajšej teploty: | -40°C až +70°C |
| Presnosť merania teploty: | -+1°C |
| Meranie vnútornej a vonkajšej vlhkosti: | 20% - 95% |
| Meranie relatívneho/absolútneho atmosférického tlaku: | 600 hPa/mb - 1100 hPa/mb |
| Rozmery meteostanice: | 22,5x14,5x3,3CM |
| Hlavná jednotka: | 2 x AA batérie (nie je súčasťou balenia) |
| Senzor: | 2 x AA batérie (nie je súčasťou balenia) |
| Kód výrobcu: | TE81W-XL |
| Napájanie senzora: | 2 x AA batérie (nie je súčasťou balenia) |
| Rozsah merania tlaku: | 600 hPa/mb - 1100 hPa/mb |
| Rozsah vnútornej teploty: | -9,9°C až +50°C |
| Rozsah vonkajšej teploty: | -40°C až +70°C |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
