Solight meteostanica, aplikácia Smart Life, extra veľký farebný LCD, teplota, vlhkosť, tlak, USB nabíjanie, čierna
Kód: TE81WIFIPodrobný popis
Solight meteostanica, aplikácia Smart Life, extra veľký farebný LCD, teplota, vlhkosť, tlak, USB nabíjanie, čierna je vhodný pre každodenné používanie v domácnosti, technickej praxi alebo pri montáži podľa typu produktu. Pomáha dosiahnuť spoľahlivý výsledok bez zbytočne zložitého používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmery meteostanice 20,5x13x3 cm max., meranie vnútornej teploty -20°C do + 60°C a meranie vonkajšej teploty -40°C do + 70°C. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Solight meteostanica TE81WIFI je vhodný pre zákazníkov, ktorí chcú praktický produkt s jasným použitím a bez zbytočne komplikovanej montáže či obsluhy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Meteostanice |
|---|---|
| EAN: | 8592718030711 |
| Farba: | čierna |
| Výrobca: | Solight |
| Meranie vnútornej teploty: | -20°C do + 60°C |
| Meranie vonkajšej teploty: | -40°C do + 70°C |
| Presnosť merania teploty: | -+1°C |
| Meranie vnútornej a vonkajšej vlhkosti: | 20% - 95% |
| Rozmery meteostanice: | 20,5x13x3 cm max. |
| Hlavná jednotka: | 2 x AA (LR06) batérie (nie je súčasťou balenia) |
| Senzor: | 2 x AA (LR06) batérie (nie je súčasťou balenia) |
| Meranie atmosférického tlaku: | 600 hPa/mb - 1100 hPa/mb |
| Kód výrobcu: | TE81WIFI |
| Napájanie senzora: | 2 x AA (LR06) batérie (nie je súčasťou balenia) |
| Rozsah vnútornej teploty: | -20°C do + 60°C |
| Rozsah vonkajšej teploty: | -40°C do + 70°C |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
