Solight meteostanica
Kód: TE110BPodrobný popis
Solight meteostanica je vhodný na spoľahlivé používanie v priestore, kde je dôležitá funkčnosť a jednoduché nasadenie. Ponúka vyváženú kombináciu funkčnosti, spoľahlivosti a praktického používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmery hlavnej jednotky 17x192x127mm, rozmery čidla 15x62x100mm a vnútorná teplota -10°C až +50°C. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Meteostanice |
|---|---|
| EAN: | 8592718042158 |
| Výrobca: | Solight |
| Vnútorná teplota: | -10°C až +50°C |
| Vonkajšia teplota: | -50°C až +70°C |
| Rozlíšenie teploty: | 0,1°C |
| Vnútorná aj vonkajšia vlhkosť: | 1% až 99% RH |
| Rozlíšenie vlhkosti: | 1% |
| Veľkosť displeja: | 168x93 mm |
| Napájanie hlavnej jednotky: | 5V DC/300MA adaptér alebo 3x AAA batérie |
| Napájanie čidla: | 2x AAA batérie |
| Rozmery hlavnej jednotky: | 17x192x127mm |
| Rozmery čidla: | 15x62x100mm |
| Kód výrobcu: | TE110B |
| Vnútorná a vonkajšia vlhkosť: | 1% až 99% RH |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
