Solight LED WIFI smart vonkajšia vianočná reťaz, 240 LED, 12M, prívod 5M, teplá biela + viacfarebná
Kód: 1V12-WIFIPodrobný popis
LED Tuya SMART WIFI vianočná reťaz je ovládaná chytrým telefónom pomocou aplikácie v SK, AJ a ďalších jazykoch. Podporuje Wifi 2,4GHz, Androidd 4.1 a vyššie a IOS 8.0 a vyšší. Umožňuje nastavovať rôzne farby svetla, meniť intenzitu svetla, nastavovať časovač apod .. Reťaz možno ovládať aj tlačidlom umiestneným na napájacom zdroji bez nutnosti použitia chytrého telefónu. LED vonkajšia vianočná reťaz s viacfarebným (120 LED) a teplým bielym svetlom (120 LED) 8 svetelných módov (viacfarebné svietenie, blikanie, prelínanie svetla, stmievanie atd ...) pamäťová funkcia - po zapnutí sa aktivuje naposledy použitý svetelný mód časovač - možno nastaviť individuálne pomocou inteligentného telefónu vnútorné i vonkajšie použitieProduktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vianočné reťaze |
|---|---|
| EAN: | 8592718029982 |
| Farba svetla: | teplá biela / farebná |
| Krytie (IP): | IP44 |
| Napájanie: | vstup 220 - 240V AC, výstup 34V, 17,5MA |
| Počet LED diód: | 240 |
| Pracovná teplota: | -20°C do + 50°C |
| Príkon: | 6W |
| Výrobca: | Solight |
| Zdroj svetla: | led |
| Farba zdrojov svetla: | teplá biela / farebná |
| Farba kábla: | zelená |
| Dĺžka osvetleného kábla: | 12M |
| Vzdialenosť diód: | 5CM |
| Kód výrobcu: | 1V12-WIFI |
| Dĺžka prívodného kábla: | 5M |
| Použitie: | vonkajšie |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
