Solight LED vreckové nabíjacie svietidlo, 3W, 200lm, USB, Li-ion
Kód: WN31Podrobný popis
Solight LED vreckové nabíjacie svietidlo, 3W, 200lm, USB, Li-ion prináša praktické riešenie ako praktický zdroj svetla do dielne, auta, domácnosti alebo exteriéru. Je vhodné tam, kde potrebujete mať svetlo vždy po ruke.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie (ip) IP44, napájanie USB konektor a režimy svietenia 100%, 50%, prerušovane (blikanie). Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je solight led vreckové nabíjacie svietidlo wn31 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ručné/pracovné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8592718025700 |
| Farba: | čierna |
| Krytie (IP): | IP44 |
| Napájanie: | USB konektor |
| Režimy svietenia: | 100%, 50%, prerušovane (blikanie) |
| Svetelný tok: | 200 |
| Výrobca: | Solight Holding s.r.o. |
| Svietivosť: | 200lm |
| Batéria: | 3.7V 1200mAh Li-Ion |
| 3 režimy svietenia: | 100%, 50%, prerušovane (blikanie) |
| Výdrž batérií min/max: | 1,5hod./3hod. |
| Doba nabíjania: | 3hod. |
| LED dioda: | 3W XPE LED |
| Kód výrobcu: | WN31 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
