Solight LED vonkajšia vianočná reťaz s diaľkový ovládaním a zvukovým senzorom - Cluster, 576 LED, 8 funkcií, časovač, IP44
Kód: 1V11-MPodrobný popis
reťaz Cluster (ježko) disponuje diódami umiestnenými vo vysokej hustote po oboch stranách reťaze zvukový sensor - reaguje na výrazné tóny, zvuky a hudbu preblikávaním diód v danom rytme, zvukový sensor možno vypnúť 8 svetelným módov (blikanie, prelínanie svetla, stmievanie atď.) časovač diaľkové ovládanie možnosť ovládania aj tlačidlom na napájacom zdroji vonkajšie i vnútorné použitieDodatočné parametre
| Kategória: | Vianočné reťaze |
|---|---|
| EAN: | 8592718030025 |
| Farba svetla: | multicolor |
| Krytie (IP): | IP44 |
| Napájanie: | 230V AC /31V DC max. 6W |
| Počet LED diód: | 576 |
| Pracovná teplota: | -20°C do +50°C |
| Príkon: | 5,5W |
| Výrobca: | Solight |
| Zdroj svetla: | led |
| Farba zdrojov svetla: | multicolor |
| Farba kábla: | zelená |
| Vzdialenosť žiaroviek: | 1CM |
| Dĺžka osvetleného kábla: | 5M |
| Kód výrobcu: | 1V11-M |
| Dĺžka prívodného kábla: | 3M |
| Použitie: | vonkajšie |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
