Solight LED vonkajšia vianočná reťaz, 200 LED, 20M, prívod 5M, 8 funkcií, časovač, IP44, teplá biela
Kód: 1V102-WWPodrobný popis
8 svetelných módov (blikanie, prelínanie svetla, stmievanie atď...) pamäťová funkcia - po zapnutia sa aktivuje naposledy použitý svetelný mód časovač 6h/18h - po 6h od zapnutia sa automaticky vypne a znovu zapne po 18h vnútorné i vonkajšie použitieProduktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vianočné reťaze |
|---|---|
| EAN: | 8592718020538 |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Krytie (IP): | IP44 |
| Napájanie: | 230V AC |
| Počet LED diód: | 200 |
| Pracovná teplota: | -20°C až +50°C |
| Príkon: | 4W |
| Výrobca: | Solight |
| Zdroj svetla: | led |
| Farba zdrojov svetla: | teplá biela |
| Farba kábla: | zelená |
| Dĺžka osvetleného kábla: | 20M |
| Vzdialenosť diód: | 10CM |
| Kód výrobcu: | 1V102-WW |
| Dĺžka prívodného kábla: | 5M |
| Použitie: | vonkajšie |
| Energetická trieda: | G |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
