Solight LED vianočný záves, cencúle, 360 LED, 9M x 0,7M, prívod 6M, vonkajšie, teplé biele svetlo
Kód: 1V401-WWPodrobný popis
Solight LED vianočný záves, cencúle, 360 LED, 9M x 0,7M, prívod 6M, vonkajšie, teplé biele svetlo prináša praktické riešenie na vytvorenie sviatočnej atmosféry v interiéri aj exteriéri. Je vhodný pre rýchle a estetické doplnenie sviatočnej výzdoby.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie (ip) IP44, napájanie 230V AC a počet led diód 360. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Solight LED vianočný záves 1V401-WW je vhodný pre zákazníkov, ktorí chcú praktický produkt s jasným použitím a bez zbytočne komplikovanej montáže či obsluhy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vianočné reťaze |
|---|---|
| EAN: | 8592718030032 |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Krytie (IP): | IP44 |
| Napájanie: | 230V AC |
| Počet LED diód: | 360 |
| Pracovná teplota: | -20°C až +50°C |
| Príkon: | 6W |
| Výrobca: | Solight |
| Zdroj svetla: | led |
| Farba zdrojov svetla: | teplá biela |
| Farba kábla: | transparentná |
| Dĺžka osvetleného kábla: | 9M |
| Zvislé usporiadanie žiaroviek: | 3/7/4/6 LED (24/56/32/48CM) |
| Štýl usporiadania: | visiace cencúle |
| Rozostupy cencúľov: | 13CM |
| Vodorovná dĺžka osvetleného káblu: | 9M |
| Celková dĺžka káblu: | 14M |
| Dĺžka prívodného káblu: | 5M (od zdroja k prvej žiarovke) |
| Kód výrobcu: | 1V401-WW |
| Celková dĺžka kábla: | 14M |
| Dĺžka prívodného kábla: | 5M (od zdroja k prvej žiarovke) |
| Použitie: | vonkajšie |
| Vodorovná dĺžka osvetleného kábla: | 9M |
| Energetická trieda: | G |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
