Solight LED vianočná reťaz, 300 LED, 30M, prívod 5M, 8 funkcií, časovač, IP44, viacfarebný
Kód: 1V04-MPodrobný popis
8 svetelných módov (blikanie, prelínanie svetla, stmievanie atď.) pamäťová funkcia - po zapnutia sa aktivuje naposledy použitý svetelný mód časovač 6h/18h - po 6h od zapnutia sa automaticky vypne a znovu zapne po 18h vonkajšie i vnútorné použitieProduktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vianočné reťaze |
|---|---|
| EAN: | 8592718025380 |
| Farba svetla: | multicolor |
| Krytie (IP): | IP44 |
| Napájanie: | 230V AC /31V DC max. 6W |
| Počet LED diód: | 300 |
| Pracovná teplota: | -20°C do +50°C |
| Príkon: | 4,8W |
| Výrobca: | Solight |
| Zdroj svetla: | led |
| Farba zdrojov svetla: | multicolor |
| Farba kábla: | zelená |
| Vzdialenosť žiaroviek: | 10CM |
| Dĺžka osvetleného kábla: | 30M |
| Kód výrobcu: | 1V04-M |
| Dĺžka prívodného kábla: | 5M |
| Použitie: | vonkajšie |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
