Solight LED svetielka do skriní, komôd a zásuviek, 40lm, 2x AAA, 2ks v balení
Kód: WL908Podrobný popis
Solight LED svetielka do skriní, komôd a zásuviek, 40lm, 2x AAA, 2ks v balení je vhodný pre obývačku, spálňu, jedáleň, chodbu alebo ďalšie interiérové priestory. Spája príjemný svetelný efekt s pohodlným každodenným používaním.
Z praktických parametrov zaujme najmä teplota chromatickosti 4000K (neutrálna biela), príkon 0,5W a svetelný tok 40Lm. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je solight led svetielka do skriní wl908 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Orientačné osvetlenie |
|---|---|
| EAN: | 8592718025083 |
| Farba: | bielošedá |
| Príkon: | 0,5W |
| Svetelný tok: | 40Lm |
| Teplota chromatickosti: | 4000K (neutrálna biela) |
| Výrobca: | Solight Holding s.r.o. |
| Vypínač: | vypnuté (OFF) / automatické spínanie pomocou magnetickej indukcie (ON) |
| Batérie: | 2x AAA (nie sú súčasťou) |
| Teplota svetla (chromatičnosti): | 4000K (neutrálna biela) |
| Kód výrobcu: | WL908 |
| Doba svietenia: | cca 60hodin (v závislosti na kvalite batérií) |
| Typ a počet batérií: | 2x AAA (nie sú súčasťou) |
| Typ vypínača: | vypnuté (OFF) / automatické spínanie pomocou magnetickej indukcie (ON) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
