Solight LED stolná lampička nabíjacia, 5W, RGB podsvietenie, stmievateľná, USB napájanie
Kód: WO44Podrobný popis
nabíjacia LED stolná lampička so stmievaním a atmosférickým podsvietením 256 farieb k podsvieteniu základne - možno využiť ako nočné svetielko stmievateľná - plynulé stmievanie dotykom prsta lampičku možno mať zapojenú v sieti alebo ju po nabití ľubovoľne prenášať USB napájací kábel 100cm súčasťou lampičku možné nabíjať /napájať priloženým káblom napr. z USB konektora v notebooku, počítači, monitoru, alebo pomocou ľubovoľného USB sieťového adaptéra (adaptér nie je súčasťou) ohybné rameno LED zdroj nemožno meniťProduktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stolné lampy |
|---|---|
| EAN: | 8592718019310 |
| Farba: | biely lesk |
| Svetelný tok: | max. 300lm |
| Teplota chromatickosti: | 5000K |
| Typ batérie: | Li-Ion 1800mAh |
| Výkon: | max. 5W |
| Výrobca: | Solight Holding s.r.o. |
| Rozmer: | 116x81x410mm |
| Doba nabíjania: | cca 4 hod. |
| Doba svietenia na jedno nabitie: | cca 3 hod. |
| Vstupné napätie a prúd: | 5V /min.1000MA |
| Vstavaná batéria: | Li-Ion 1800mAh |
| Kód výrobcu: | WO44 |
| Materiál: | ABS |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
