Solight LED stmievateľný pásik s bezdotykovým ovládaním, 3M, 180 LED, 4000K, IP65, 230V
Kód: WM505Podrobný popis
Solight LED stmievateľný pásik s bezdotykovým ovládaním, 3M, 180 LED, 4000K, IP65, 230V sa hodí na spoľahlivé používanie v priestore, kde je dôležitá funkčnosť a jednoduché nasadenie. Ponúka vyváženú kombináciu funkčnosti, spoľahlivosti a praktického používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä teplota chromatickosti 4000K (neutrálna biela), krytie (ip) IP65 a krytie led pásky IP65. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED pásiky |
|---|---|
| EAN: | 8592718023430 |
| Krytie (IP): | IP65 |
| Príkon: | 4,8W/m |
| Svetelný tok: | 350l/m |
| Teplota chromatickosti: | 4000K (neutrálna biela) |
| Výrobca: | Solight |
| Cievka: | 3M |
| Svetelný kužeľ: | 120° |
| Farba pásky: | biela |
| Teplota svetla / chromatickosti: | 4000K (neutrálna biela) |
| Napájací adaptér: | AC 230V / DC 12V, 1500MA |
| Krytie LED pásky: | IP65 |
| Kód výrobcu: | WM505 |
| Energetická trieda: | G |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
