Solight LED solárne nástenné svetlo, teplá a studená biela, 15x10cm
Kód: WL917Podrobný popis
Toto moderné LED solárne osvetlenie je ideálnou voľbou pre orientačné a dekoratívne nasvetlenie stien či fasád. S možnosťou nastavenia teplej (3000K) a studenej (6500K) bielej farby svetla prispôsobíte atmosféru presne svojim potrebám. Integrovaný svetelný senzor automaticky aktivuje osvetlenie pri zotmení, pokiaľ je batéria dostatočne nabitá. Vďaka solárnemu napájaniu je svetlo perfektné pre vonkajšie priestory bez prívodu elektrickej energie. Li-Ion batéria (3,7V 1200mAh) sa plne nabije za cca 7 hodín slnečného svitu a poskytne až 8 hodín nepretržitého svietenia. S krytím IP44 odolá svetlo striekajúcej vode, čo z neho robí spoľahlivého spoločníka pre exteriéry. Kompaktné rozmery panelu (155 x 60 x 100 mm) a elegantný čierny dizajn dodajú vášmu exteriéru moderný vzhľad. Výkon 60 lúmenov je ideálny pre jemné nasvetlenie a vytvorenie príjemnej atmosféry. Vylaďte svoj vonkajší priestor s touto praktickou a ekologickou LED solárnou lampou! LED vonkajšie solárne nástenné osvetlenie s možnosťou nastavenia teplej a studenej bielej farby svetlana orientačné a dekoratívne nasvetlenie stien či fasádsvetlo disponuje svetelným senzorom a automaticky sa pri zotmení rozsvieti (ak je dostatočne nadobudnuté)vhodné na osvetlenie vonkajších priestorov bez prívodu elektrickej energieProduktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Solárne svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8592718041731 |
| Farba: | čierna |
| Krytie (IP): | IP44 |
| Senzor pohybu: | Nie |
| Svetelný tok: | 60Lm |
| Teplota chromatickosti: | 3000K |
| Výrobca: | Solight |
| Batéria: | Li-Ion 3,7V 1200mAh |
| Teplota svetla (chromatickosti): | 3000K, 6500K (teplá a studená biela) |
| Doba nabíjania batérie solárnym panelom: | cca 7 hodín (v závislosti na svetelných podmienkach) |
| Čistá doba svietenia: | cca 8 hodín (pri plnom nabití) |
| Rozmery panelu: | 155x60x100 mm |
| Podmienky pre automatickú aktiváciu senzora: | 10lux |
| Kód výrobcu: | WL917 |
| Teplota svetla (chromatickosť): | 3000K, 6500K (teplá a studená biela) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
