Solight LED solárne nástenné osvetlenie Palermo, 5W, 400lm, 3000K
Kód: WO7201Podrobný popis
Praktické LED solárne nástenné svietidlo s integrovaným senzorom pohybu a svetla je ideálne na osvetlenie vonkajších priestorov bez elektrickej energie. Poskytuje teplé biele svetlo (3000 K) so svetelným tokom 400 lm a má dva automatické režimy - krátke intenzívne osvetlenie pri detekcii pohybu alebo kombináciu detekcie s nepretržitým slabým svetlom po vypnutí. Solárny panel s výkonom 1,9 W zabezpečuje nabitie zabudovanej Li-Ion batérie (3,7 V /2000 mAh) za približne 8 hodín slnečného svitu. V prípade nedostatku slnečného svetla možno svetlo dobíjať prostredníctvom konektora USB-C. S detekčným uhlom 120° a dosahom až 7 m je osvetlenie veľmi účinné. Stupeň krytia IP54 ho chráni pred vlhkosťou a prachom a rozmery 12 × 11,4 × 8 cm umožňujú jednoduchú inštaláciu aj v stiesnených priestoroch. Vhodné napr. nad bránu, pergolu alebo záhradný prístrešok. LED nástenné osvetlenie so solárnym panelom a svetelným a pohybovým čidlomvhodné na osvetlenie vonkajších častí priestorov bez prívodu elektrickej energie (parkovacie státie, pergoly, kôlne, zadné miesto, vstupné bránky a pod.)automaticky prednastavené 2 režimy svietenia1. automatické zopnutie pri detekci pohybu v šere na 30s na 100% výkonu2. automatické zopnutie pri detekci pohybu v šere na 30s na 100% výkonu potom konštantne na cca 10% výkonuUSB C konektor pre dobitie svietidla v prípade nedostatku slnečného žiareniaProduktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Solárne svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8592718038014 |
| Farba: | čierna |
| Krytie (IP): | IP54 |
| Príkon: | 5W |
| Senzor pohybu: | Nie |
| Svetelný tok: | 400Lm |
| Teplota chromatickosti: | 3000K (teplá biela) |
| Výrobca: | Solight |
| Vypínač: | vypnuté (OFF) /zapnuté (ON) režim I /režim II |
| Batéria: | Li-Ion 3,7V 2000mAh |
| Uhol detekcie senzora: | 120° |
| Doba nabíjania batérie solárnym panelom: | cca 8 hodín (v závislosti na svetelných podmienkach) |
| Čistá doba svietenia: | nim. 1 hod. (napr. 120 zopnutí pri svietení 30sec) |
| Solárny panel: | 1,9W, 5V |
| Voliteľná teplota chromatickosti: | 3000K (teplá biela) |
| Detekčné vzdialenosť: | max 7M |
| Kód výrobcu: | WO7201 |
| Detekčná vzdialenosť: | max 7M |
| Materiál: | hliník |
| Solárny panel – výkon: | 1,9W, 5V |
| Typ vypínača: | vypnuté (OFF) /zapnuté (ON) režim I /režim II |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
